Sesje ciążowe w Bydgoszczy

Fotografia ciążowa to doskonały sposób, aby to niezwykłe ciepło i radość, które widać u każdej z przyszłych mam, upamiętnić. Aby na długo zapisać na trwalszym niż nawet najmilsze wspomnienia, nośniku. Album ze zdjęciami, z których przebija ten jedyny w swoim rodzaju, widoczny tylko u przyszłych mam, rodzaj szczęścia, z pewnością będzie wspaniałą pamiątką. Sama sesja jest chyba jednym z najlepszych prezentów, jakie można kobiecie w tym czasie ofiarować. Taka niespodzianka z pewnością dostarczy całej, powiększającej się rodzinie, wielu niezapomnianych wzruszeń.

Sesja ciążowa, upamiętniająca ten niezwykły w Waszym życiu czas, może się odbyć z powodzeniem w moim studiu. Tutaj każdej przyszłej mamie zapewniam nie tylko wygodę i komfort, ale i niezbędną w takiej sytuacji intymność. Razem tworzymy przyjazną atmosferę. Każda kobieta może czuć się jednocześnie swobodnie i pewnie, co sprawi, że i na zdjęciach doskonale widoczne będzie promieniujące z Was szczęście i radość.

Możemy także spotkać się w plenerze, w wybranej przez Was, lub zaproponowanej przeze mnie, scenerii. W okolicach Bydgoszczy z pewnością znajdziemy miejsce, które będzie doskonałym tłem dla takiej sesji. Miejsce, do którego będziecie potem często ze wzruszeniem i radością wracać, oglądając niezwykłe zdjęcia, jakie tam powstaną. A ja już takie magiczne miejsca znam:)

Sprawdź ofertę

Fotografia ciążowa to rodzaj fotografii, który oddaje piękno i intymność ciąży. To, co się w Twoim życiu i ciele dzieje, jest niesamowite – nosisz pod swoim sercem mały cud, a przed Tobą ważne zadanie – zostaniesz Mamą! Warto więc uwiecznić ten wspaniały, niepowtarzalny czas oczekiwania. Jednocześnie trzeba pamiętać, że kobiety w ciąży nie zawsze czują się komfortowo, gdy są fotografowane, dlatego ważne jest, aby szanować ich życzenia. Wiem, bo sama przechodziłam ten stan dwa razy:) Matki w ciąży są piękne i zasługują na to, aby ich piękno zostało uchwycone na zawsze. A to już moje zadanie!

Kiedy przyjść na sesję brzuszkową?

Sesja ciążowa najlepiej, żeby odbyła się około 6-8 miesiąca ciąży. Jest to najlepszy okres ponieważ z reguły Twoje samopoczucie znacznie się poprawia a brzuszek jest już dobrze widoczny, a jednocześnie nie przeszkadza w pozowaniu i mamy w tej kwestii więcej możliwości.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesję wykonuję w moim studio w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. Moja garderoba jest do Twojej dyspozycji, Ciebie proszę o zabranie kompletu bielizny czarnej i jasnej, oraz ubrań dla partnera, w zależności od stylu sesji, który wspólnie ustalimy.

Jeśli pogoda jest odpowiednia i masz na to ochotę, możemy zrobić sesję w penerze.

Jak wygląda sesja i jak się przygotować?

W sesji może uczestniczyć Twój parter oraz dzieci, a nawet zwierzęta:) Wykonamy ujęcia tylko z Tobą w roli głównej jak i wspólne. Mile widziany jest profesjonalny makijaż, który podkreśli wyjątkowość tej sytuacji. Proszę Cię również o świeże włosy, które ułożymy w zależności od potrzeb.

Czas trwania sesji zależy od tego, który pakiet wybraliście. Po sesji otrzymacie ode mnie prywatną galerię online, gdzie możecie obejrzeć zdjęcia i zdecydować, które wybieracie. W razie czego możemy zmienić pakiet na wyższy z większą ilością zdjęć (ale nie odwrotnie).
W razie choroby/sytuacji losowej jest możliwość przełożenia terminu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (505 976 087)