Fotografia ślubna Bydgoszcz i okolice

Fotografia ślubna to fundamentalny sposób na uwiecznienie wyjątkowego i podniosłego momentu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.

Artystyczna sesja ślubna pozwoli uzyskać ujęcia, które staną się pamiątką zarówno dla małżonków, jak i ich bliskich – fotografie pary młodej mogą być doskonałym upominkiem, umożliwiającym powrót do ulotnych momentów w sentymentalnych chwilach wspomnień.

Fotografię ślubną, szeroko rozumianą, realizuję na terenie Bydgoszczy jak i w okolicach – sesje wykonuję w pięknych plenerach, unikalnych lokalizacjach oraz w domu klienta, z uwzględnieniem potrzeb oraz oczekiwań pary młodej. Bydgoszcz oraz jej okolice oferują przepiękne tereny oraz miejsca, umożliwiające tworzenie niestandardowych ujęć na sesje ślubną .

Po spotkaniu, rozmowie i analizie indywidualnych potrzeb pary młodej dotyczących oczekiwanych rezultatów, projektuję przebieg sesji oraz jej lokalizację w optymalny sposób. Dotychczasowo zrealizowałam z klientami oprócz zdjęć ślubnych w Bydgoszczy m. in. zdjęcia ślubne na plaży, sesje ślubne w plenerze w parku, albo w uroczych zakątkach Starego Miasta. Udało mi się również pstryknąć zdjęcia ślubne w Londynie podczas mojego pobytu za granicą.

Zanim przejdziecie do oglądania zdjęć, serdecznie zaproszę Was do kontaktu w sprawie realizacji zdjęć z uroczystości ślubnej, jak i profesjonalnych sesji plenerowych pary narzeczonych czy późniejszej pary młodej.

Wasza Magda

Julia i Tomasz

Ksenia i Mati

Ola & Marcin

DSC07299-EditMdowchan

Paulina i Maciej

MDO08077